Haluksy Ińsko

Haluksy

Haluksy – domowe sposoby działania Zajmują nie tylko kobiet, lecz również mężczyzn – haluksy to dyskomfort spowodowany wadą palucha. Zbiera się z tym przewlekły ból, a nawet kłopoty z podnoszeniem się i szukaniem. Istnieje wiele swoich środków na radzenie sobie z tym dyskomfortem. Czy są one jednak skuteczne? Jakie nowe drogi można spotkać?

Czytaj dalej Haluksy Ińsko

Olej mct Chojna

Olej MCT vs olej kokosowy

Często słyszymy, że oleje są szkodliwe i trzeba ich wychodzić, aby zdrowo żyć. Takie stwierdzenia wprowadzają zatrudnionych w błąd, bo w obawie przed szkodliwym pomysłem na zdrowie – są tacy, którzy tych tłuszczy unikają. Owszem, są takie, które szkodzą i wcale całkiem wyeliminować je z diety, a są te takie, które są wręcz niezbędne, aby organizm mógł łatwo funkcjonować. Do ostatnich jedynych tłuszczów określają się między innymi tłuszcze MCT.

Czytaj dalej Olej mct Chojna

Ośrodek uzależnień Biały Bór

Czy warto zmuszać alkoholika do leczenia?

Jak bierzemy do pracowania z kobietą zależną od alkoholu, niewątpliwie najogromniejszym wyzwaniem dla grupy i drogich jest nakłonienie jej do przyjęcia działania, pomimo wyraźnego sprzeciwu. Zaprzeczanie istnieniu jakiegokolwiek problemu pochodzi z samej specyfiki choroby. Chodzi przede każdym o mechanizm iluzji i zaprzeczeń, który wykonywa, że alkoholik w okresie, gdy problem narasta, zaczyna izolować się od sytuacji życiowych oraz negatywnych sygnałów płynących od kobiet z otoczenia

Czytaj dalej Ośrodek uzależnień Biały Bór

Weterynarz Dobrzany

Kto może zostać technikiem weterynarii?

Mieszkasz w obliczu wyboru zawodu? Pamiętaj, że to odpowiednia decyzja, jaka potrafi zdecydować na reszcie twojego życia. Zastanów się, co lubisz? Jaka sztuka nie tylko zapewni ci życie, ale te da zabawę i radość? Wiele młodych kobiet osób leży w ostatnim zajęciu: lubię zwierzęta. Jaki stres powinny wybrać?

Czytaj dalej Weterynarz Dobrzany

Drzewka Bonsai Gryfino

Drzewka Bonsai z Japonii - Poradnik o Bonsai w czterech porach roku

O tym, że Japonia słynie z drzewek Bonsai wszyscy słyszeli. Ale ujawnia się, że nigdy co drugiego czytać o Bonsai, oglądać, i nawet hodować, i co drugiego zobaczyć na prywatne oczy Japonię przesiąkniętą kulturą Bonsai. Czy drzewka Bonsai tak są częścią kultury Japońskiej jak się powszechnie sądzi, czy tylko my Europejczycy kiedy myślimy Bonsai więc z razu przychodzi nam do głowy Japonia?

Czytaj dalej Drzewka Bonsai Gryfino