Leasing Oświęcim zadzwoń 887332665

Leasing to wyjątkowo interesujący rodzaj pozyskania potrzebnych rzeczy. Łączy w sobie dwa aspekty: kredytu i wynajmu.
Przedmiot, który leasingujesz na podstawie umowy nie staje się twoją własnością, masz prawo korzystania z niego, tylko w umówionym okresie.

Leasing Sucha Beskidzka

 

 

Najczęściej leasing dotyczy samochodów, chociaż wszelkie rzeczy, które są Ci potrzebne w trakcie zarządzania firmą możesz nabyć korzystając z tej metody. Młode firmy starać się o leasing już pierwszego dnia prowadzenia działalności. Wystarczy tylko udać się do firmy leasingowej, aby na miejscu omówić warianty najbardziej dla Ciebie dogodne.

 

zloz wniosek

 

Wyjątkowo prosto skonsultujesz się z agentami, z którymi łatwo skontaktujesz się za pomocą wygodnego formularza, zamieszczonego w Internecie, infolinii czy sms. Oczywiście, możesz spotkać się bezpośrednio z agentem kredytowym pracującym w firmie leasingowej, które mają siedziby we wszystkich miastach Polski.

 

Podczas rozmowy otrzymasz pełną informację, dotyczącą koniecznych dokumentów (a niewiele ich potrzeba) i przedstawi, konkretne propozycje najkorzystniejszego dla ciebie rozwiązania. Nieważne, z której z dostępnych form leasingu skorzystasz, optymalizacja Twoich podatków będzie widoczna. Wydatki które są ponoszone na leasingi, doliczamy do kosztów firmy i odliczamy od podatku dochodowego. Spotkanie z ekspertem, który oceni sytuację majątkową i podatkową, prowadzonej działalności gospodarczej , na pewno pozwoli na wybór optymalnego rozwiązania.

Kolejną zaletą leasingu jest fakt, że jest zdecydowanie prostszy do otrzymania niż kredyt bankowy. Wszystkie procesy i gromadzenie dokumentów są sprowadzone do niezbędnego minimum . Dla tych, którzy prowadzą niewielkie działalności gospodarcze, zwłaszcza, gdy dopiero zaczynają, to wyjątkowe uproszczenie. Najistotniejsze jest, że nie ma konieczności sięgania po dodatkowe zabezpieczenia.

 

Używając tej formuły, można nabyć, nie tylko, auto osobowe, ale profesjonalny sprzęt i auta dostawcze, a także, sprzęt budowlany czy medyczny. Jeśli mamy do czynienia z autami,kolejnym atutem, jest fakt, że to firma leasingowa dba o ich prawidłowy serwis i ubezpieczenia. Działanie jest proste. Dokonujesz wyboru auta, ustalasz warunki finansowania, wypełniasz formularz zdalnie lub ustalasz szczegóły z doradcą i
odbierasz samochód z salonu. Profity działania są nie do przecenienia. Oszczędzasz swój czas, bo nie musisz jechać do salonu i targować się o cenę. Masz absolutną gwarancję maksymalnie obniżonej ceny, której w trakcie indywidualnych negocjacji zapewne nie udałoby Ci się otrzymać. Jeździsz nowym autem, a pieniądze wydane na jego bieżące utrzymywanie, wydajesz tak samo, jakbyś płacił za kolejny rachunek np. za telefon.

Ty ograniczasz się do zakupu paliwa, nad kwestiami związanymi z obsługą techniczną sprawuje pieczę firma leasingowa, która prowadzi bezgotówkowe rozliczenia z serwisem. Precyzyjnie dobrane ubezpieczenia zapewniają Ci dodatkowo, samochód zastępczy, w razie awarii, czy zapewniają pokrycie straty wpłaconych rat, w przypadku kradzieży. Niewątpliwy atut to fakt, że nie musisz kupienia samochodu, który leasingujesz. Tak więc, sprzedaż samochodu i zabieganie o atrakcyjną cenę także nas nie obchodzą.

Jeśli obawiasz się o fakt, czy w ciągu trwania umowy, będziesz miał wystarczającą elastyczność finansów dysponujesz dwoma rozwiązaniami. Możesz zdecydować się na zakup auta używanego. Nie każdy wie, że jest możliwe pozyskanie leasingu na samochód używany, a instytucje takie, jak Leasing Sucha Beskidzka oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy za pośrednictwem aukcji internetowych. Możesz nie niepokoić się, jeśli decydujesz się na nowe auto.

 

Jeśli będziesz miał jakiekolwiek problemy z niedoborami wolnych pieniędzy, masz możliwości renegocjowania kredytu. Zawsze zostaną one dopasowane do indywidualnej sytuacji klienta. Nie wszyscy wiedzą, że leasing to forma dostępna osobom fizycznym. Każdy, kto chce może skorzystać z tej wygodnej alternatywy kredytu.

Procedura jest bardzo podobna, jak w sytuacji, gdy o leasing występuje firma. Podpisujemy umowę, która stanowi, że to leasingodawca kupuje auto, którym jesteśmy zainteresowani, a my użytkujemy je, pod warunkiem terminowej spłaty rat. Zawarta umowa określa, że posługujemy się autem, a możemy je wykupić, gdy umowa się skończy. Oczywiście, nikt nas nie zmusza wykupienia przez nas samochodu.

Firma Leasing Sucha Beskidzka będzie wymagać złożenia kilku dokumentów: potwierdzenia tożsamości, zaświadczenia o dochodach, wydruku z konta osobistego.

Konieczne będzie też zawarcie umowy ubezpieczenia. W tym przypadku, oprócz tego, że jest to optymalne rozwiązanie, ogromną zaletę stanowi fakt, że leasing nie wymaga informowania banków, nie ulega zmniejszeniu nasza zdolność kredytowa. Jasne jest, że jest to bardzo dobre rozwiązaniejeśli planujemy zaciągnąć kredyt np. hipoteczny.

Leasing Sucha Beskidzka

 

Zobacz również Leasing uproszczony

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *